5МП HDCVI відеокамера. 1/2.7" CMOS; 0.02 Люкс, 0 Люкс з LED; 2.8 мм, кут огляду 99 °; DWDR, день / ніч (ICR), AGC, BLC; LED підсвічування до 20 м; Пластик, IP67, DC 12В /4.6Вт, 110x96.1, 280г 5МП HDCVI відеокамера. 1/2.7" CMOS; 0.02 Люкс, 0 Люкс з LED; 2.8 мм, кут огляду 99 °; DWDR, день / ніч (ICR), AGC, BLC; LED підсвічування до 20 м; Пластик, IP67, DC 12В /4.6Вт, 110x96.1, 280г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | 10 м |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 280г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-CVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12V DC ± 30% |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | N / A |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду камери | Г: 99 °, В: 72 ° |
| Количество светодиодов | 1 |
| Материал корпуса | алюміній + пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | <4.6W |
| Підтримка роздільної здатності | 2592x1944 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 110мм x 96.1мм |
| Розміри, мм | 110 x 96.1 |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 20fps @ 5MP, 25 / 30fps @ 4MP, 25 / 30fps @ 1080P |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 100,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 1 755 ₴


