2Мп HDCVI відеокамера з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.04 лк / F1.85, 0 лк з ІЧ; Фіксований об'єктив: 3.6 мм (кут огляду 93 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 25-50к / с Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 20 м; DC 12В / 2,3Вт, Ф85х69 мм, 90г 2Мп HDCVI відеокамера з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.04 лк / F1.85, 0 лк з ІЧ; Фіксований об'єктив: 3.6 мм (кут огляду 93 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 25-50к / с Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 20 м; DC 12В / 2,3Вт, Ф85х69 мм, 90г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F1.85 |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Вес | 90 г |
| Виявлення об'єкта | 51 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Отношение сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Г: 93° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1МП (1280x720) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Рабочая температура | -40° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф85х69 мм |
| Розміри, мм | Ф85х69 |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Світлочутливість | 0.04 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 20 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p / 720p - 25к / с; 720 - 50к / с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 945 ₴


