
Відеокамера DH-HAC-T2A51P Dahua 5Mp f=2.8mm (99-00003842)
1 710 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003842
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5мп HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.7 " CMOS; Чутливість: 0.02 лк, 0 лк з ІК; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду диаг / гор / верт: 125 ° × 106 ° × 56 °; Функції: DWDR, день / ніч (ICR) , AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 20 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В / макс. 3.7 Вт, Ф94х78 мм, 270г 5мп HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.7 " CMOS; Чутливість: 0.02 лк, 0 лк з ІК; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду диаг / гор / верт: 125 ° × 106 ° × 56 °; Функції: DWDR, день / ніч (ICR) , AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 20 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В / макс. 3.7 Вт, Ф94х78 мм, 270 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 270 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Интерфейсы | BNC, Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Апертура | F2.0 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 270 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.7" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Відеоінтерфейси | CVI / CVBS / AHD / TVI на вибір |
| Отношение сигнал/шум | більше 65 дБ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | DWDR, день/ніч (ICR), AGC, BLC, Smart ІЧ, HLC, 2D-DNR, 8 зон маскування |
| Диапазон рабочих температур | -40° C - +60° C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Угол обзора по вертикали | 56° |
| Угол обзора по горизонтали | 106° |
| Кути огляду | Д: 125°, Г: 106°, В: 56° |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8 мм |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 5Mп (2880 × 1620), 4Mп (2560 × 1440), 1080P (1920 × 1080), 960H |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40° C - +60° C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 94 х 94 х 78 мм |
| Розміри, мм | Ф94 x 78 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Mп, 4Mп, 1080P 25 к / с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 710 ₴

