5мп HDCVI з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк /F2.0, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 106 °); Частота кадрів: 5Мп, 4МП, 1080р - 25 к / с; Функції: DWDR / BLC / HLC, день / ніч (ICR), 2D-DNR; OSD меню; ІЧ підсвічування до 20 м; IP67; DC 12В / 3.7Вт, Ф70x158 мм, 240г 5мп HDCVI з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк /F2.0, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 106 °); Частота кадрів: 5Мп, 4МП, 1080р - 25 к / с; Функції: DWDR / BLC / HLC, день / ніч (ICR), 2D-DNR; OSD меню; ІЧ підсвічування до 20 м; IP67; DC 12В / 3.7Вт, Ф70x158 мм, 240г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 240 г |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Відеоінтерфейси | CVI / TVI / AHD / CVBS через порт BNC |
| Відстань фокусування | 800 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC 12В ± 30% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Д: 125 °, Г: 106 °, В: 56 ° |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП (2880 × 1620), 4МП (2560 × 1440), 1080P (1920 × 1080), 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | Ф70 х 158 мм |
| Розміри, мм | Ф70 х 158 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП, 4МП, 1080р - 25 к / с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1 / 100000с |
Информация для заказа
- Цена: 1 530 ₴


