2 МП HDCVI купольна відеокамера, 1/2.7" CMOS, 0.02 Лк / F1.8 (день), 0 Лк з ІЧ, f = 2.7-12 мм (кут огляду 105,9 ° -33,4 °), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR. ІЧ підсвічування 30 м. IP67, IK10, DC 12В / 6,3Вт, 122х89 мм. Підтримка форматів: CVI / TVI / AHD / CVBS. Колір: чорний 2 МП HDCVI купольна відеокамера, 1/2.7" CMOS, 0.02 Лк / F1.8 (день), 0 Лк з ІЧ, f = 2.7-12 мм (кут огляду 105,9 ° -33,4 °), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR. ІЧ підсвічування 30 м. IP67, IK10, DC 12В / 6,3Вт, 122х89 мм. Підтримка форматів: CVI / TVI / AHD / CVBS. Колір: чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 250пх / м, 5 метрів |
| Апертура | F1.7 |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Вес | 440 г |
| Виявлення об'єкта | 25пх / м, 45 метрів |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Отношение сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 200 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | моторизований |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Д: 38°– 125°; Г: 33°–102°; В: 19°–53° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 6.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф 122 х 88.9 мм |
| Розміри, мм | Ф 122 х 88.9 |
| Розпізнавання об'єкта | 125пх / м, 9 метрів |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 63пх / м, 18 метрів |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p (1-25 к / с), 720 р (1-25 / 50 к / с) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 475 ₴



