
Відеокамера DH-HAC-HDW1200TRQP-A Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00002946)
1 395 ₴
- В наличии
- Код: 99-00002946
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Мп мультиформатна HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс / F1.9, 0 Люкс з ІЧ; Фіксований об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 101 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції : DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; Smart ІЧ підсвічування до 25 м; IP50, DC 12В / 12Вт, 97х93 мм, 170г 2Мп мультиформатна HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс / F1.9, 0 Люкс з ІЧ; Фіксований об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 101 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції : DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; Smart ІЧ підсвічування до 25 м; IP50, DC 12В / 12Вт, 97х93 мм, 170г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Інфрачервона підсвітка | до 25 |
| Апертура | F1.9 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 170 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.7" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 39 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Отношение сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Додаткові характеристики | DWDR, день/ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Smart ІЧ підсвічування |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C - +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Локальний доступ |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP50 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Угол обзора по вертикали | 54 |
| Угол обзора по горизонтали | 101 |
| Кути огляду | H: 101 °; V: 54 ° |
| Кількість ІЧ-світлодіодів | 2 |
| Количество светодиодов | 2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.02 Люкс / F1.9, 0 Люкс з ІЧ |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІК |
| Робоча вологість | <90 |
| Робоча напруга | DC 12В ± 30 |
| Рабочая температура | -40 ° C - + 50 ° C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 97 х 97 х 93 |
| Розміри, мм | Ф 97х93 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP50 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | 1080p - 25к/с, 720p - 50к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p (1-25 к / с), 720 р (1-25 / 50 к / с) |
| Швидкість затвора | 1 / 25с-1 / 100,000с |
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴

