8МП HDCVI; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.03 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 105 °; Функції: день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, DWDR, BLC, HLC ; ІЧ підсвічування до 30 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В / 4.3Вт, ф93x79 мм, 270г 8МП HDCVI; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.03 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 105 °; Функції: день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, DWDR, BLC, HLC ; ІЧ підсвічування до 30 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В / 4.3Вт, ф93x79 мм, 270г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 270г |
| Виявлення об'єкта | 75 м |
| Отношение сигнал/шум | більш 65дБ |
| Відстань фокусування | 1 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC12В ± 30% |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | 105 ° |
| Количество светодиодов | 12 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 8Мп (3840х2160), 5Мп (2592х1944), 4МП (2560х1440) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Φ93×79 мм |
| Розміри, мм | Φ93×79 |
| Розпізнавання об'єкта | 15 м |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 30 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | CVI: 4K 25 к/с; 4K 15 к/с; 5M 20 к/с; 4M 25 к/с; AHD: 4K 15 к/с; TVI: 4K 15 к/с; CVBS: 960H |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 115 ₴


