4K Starlight HDCVI. 1/2" CMOS; 8 Мп, 3840x 2160. 0.005 лк, 0 лк з ІЧ; 2.8 мм, кут огляду 110,8 °; WDR 120 дБ, день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC , BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 50 м, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 8Вт, Φ106 × 99,2 мм, 500г 4K Starlight HDCVI. 1/2" CMOS; 8 Мп, 3840x 2160. 0.005 лк, 0 лк з ІЧ; 2.8 мм, кут огляду 110,8 °; WDR 120 дБ, день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC , BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 50 м, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 8Вт, Φ106 × 99,2 мм, 500г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх і вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 500 г |
| Виявлення об'єкта | 84 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Отношение сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 1800мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | DC 12В ± 30% |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 110,8° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2" CMOS |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Підтримка роздільної здатності | 8 Мп (3840 х 2160) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 70 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / вручну |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Ф 106 х 99,2 мм |
| Розміри, мм | Ф 106 х 99,2 |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 34 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K (1~15к/с), 6Mп(1~20к/с), 4Mп(1~25к/с) |
| Швидкість затвора | 1/4 - 1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 825 ₴


