2Мп Starlight HDCVI. Матриця: 1/2.8" CMOS; Роздільна здатність: 2 Мп, 1920 x 1080 25 к / с. Чутливість: 0.004 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 110 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 50 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 5,3 Вт, Φ106х99.2 мм , 500г 2Мп Starlight HDCVI. Матриця: 1/2.8" CMOS; Роздільна здатність: 2 Мп, 1920 x 1080 25 к / с. Чутливість: 0.004 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 110 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 50 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 5,3 Вт, Φ106х99.2 мм , 500г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 4м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 500г |
| Виявлення об'єкта | 39м |
| Отношение сигнал/шум | 65 дБ |
| Відстань фокусування | 500мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | DC12В ± 30% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г:110° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ106×99.2 мм |
| Розміри, мм | Φ106×99.2 |
| Розпізнавання об'єкта | 8м |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 15м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Швидкість затвора | 1/4 - 1/100,000с |
Информация для заказа
- Цена: 2 790 ₴


