2Мп Starlight HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.8" CMOS; Родільна здатність: 2 Мп, 1920 (H) x 1080 (V). Чутливість: 0.004 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Моторизований об'єктив 2,7-13,5 мм, кут огляду 108,7 °-28,7 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 60 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 5,4 Вт, Φ122х107 мм, 590г 2Мп Starlight HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.8" CMOS; Родільна здатність: 2 Мп, 1920 (H) x 1080 (V). Чутливість: 0.004 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Моторизований об'єктив 2,7-13,5 мм, кут огляду 108,7 °-28,7 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 60 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 5,4 Вт, Φ122х107 мм, 590г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 15м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 590г |
| Виявлення об'єкта | 153м |
| Отношение сигнал/шум | більш 65дБ |
| Відстань фокусування | 200мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | DC12V ± 30% |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду камери | 108.7 ° ~ 28.7 ° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Потужність споживання | <5.4W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ122мм × 107мм |
| Розміри, мм | Φ122 × 107 |
| Розпізнавання об'єкта | 31м |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 61м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 / 30fps @ 1080P, 25/30/50 / 60fps @ 720P |
| Швидкість затвора | 1 / 4s ~ 1 / 100,000s |
Информация для заказа
- Цена: 4 005 ₴


