
Відеокамера DH-HAC-HDW1200TP-Z-A Dahua 2Mp f=2.7-12mm (10000001882)
3 150 ₴
- В наличии
- Код: 10000001882
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2МП HDCVI відеокамера. 1/2.7" Progressive CMOS; 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; 2.7-12 мм, кут огляду 105,9 ° -33,4 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC ; ІЧ підсвічування до 60 м, вбудований мікрофон. Smart ІЧ; Алюміній, IP67, DC 12В / 8,2Вт, ф 122 х 104 мм, 570г 2МП HDCVI відеокамера. 1/2.7" Progressive CMOS; 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; 2.7-12 мм, кут огляду 105,9 ° -33,4 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC ; ІЧ підсвічування до 60 м, вбудований мікрофон. Smart ІЧ; Алюміній, IP67, DC 12В / 8,2Вт, ф 122 х 104 мм, 570 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5-13 м |
| Інфрачервона підсвітка | до 60 |
| Апертура | F1.8 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 570 |
| Вид | Купольні |
| Вимірювання експозиції | Автоматичний |
| Виробник і тип матриці | Progressive CMOS |
| Виявлення об'єкта | 45-132 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Отношение сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, Smart ІЧ, HLC, Моторизований фокус |
| Диапазон рабочих температур | -30°C - +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | моторизований |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Угол обзора по горизонтали | 105.9°-33.4 |
| Кути огляду | Г: 105.9°-33.4° |
| Кількість ІЧ-світлодіодів | 2 |
| Количество светодиодов | 2 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 8.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / вручну |
| Робоча вологість | <95 |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Разрешение | 2.0 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 122 х 122 х 104 |
| Розміри, мм | Ф 122 х 104 |
| Розпізнавання об'єкта | 9-26 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 18-53 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-12 |
| Частота запису | 1080p (1-25 к/с), 720p (1-25/50 к/с) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p (1-25 к / с), 720 р (1-25 / 50 к / с) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 150 ₴


