2Мп HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк / F1.9, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 101 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 20 м; IP67, DC 12В / 3Вт, Ф70х154 мм, 150 г 2Мп HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк / F1.9, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 101 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 20 м; IP67, DC 12В / 3Вт, Ф70х154 мм, 150 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F1.9 |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 150 г |
| Виявлення об'єкта | 39 м |
| Отношение сигнал/шум | 65 дБ |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12В ±30% DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | авто/ручний |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 119°; В: 101°; Д: 54° |
| Количество светодиодов | 12 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф70х155 мм |
| Розміри, мм | Ф70х155 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 MP, 720p 25 к/с; 720p 50 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25–1/100000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 215 ₴


