2Мп Full-color Starlight HDCVI відеокамера. 1/2.8" CMOS, 2 Мп, 1920 (H) x 1080 (V). 0.001 Люкс; 2.8 мм, кут огляду 106 °; LED підсвічування 20 м, DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; метал+пластик, IP67, DC 12В ± 30 % / 3 Вт, 161 х 70 мм, 200г 2Мп Full-color Starlight HDCVI відеокамера. 1/2.8" CMOS, 2 Мп, 1920 (H) x 1080 (V). 0.001 Люкс; 2.8 мм, кут огляду 106 °; LED підсвічування 20 м, DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; метал+пластик, IP67, DC 12В ± 30 % / 3 Вт, 161 х 70 мм, 200г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 3 м |
| Апертура | F1.6 |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 200 г |
| Виявлення об'єкта | 38 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Отношение сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 1.2 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Д: 126.2°; Г: 106°; В: 56.5° |
| Количество светодиодов | 1 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | колір |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 161.3 × 69.7 × 70 мм |
| Розміри, мм | 161.3 × 69.7 × 70 |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p (1-25 к / с), 720 р (1-25 / 50 к / с) |
| Швидкість затвора | 1 / 25с-1 / 100,000с |
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴


