2Мп Full-color Starlight HDCVI відеокамера. 1/2.8" CMOS, 2 Мп, 1920 (H) x 1080 (V). 0.001 Люкс; 3,6 мм, кут огляду 89.5 °; WDR 120 дБ, 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC; Вбудований мікрофон ; Алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 2.4 Вт, 244,1х90,4х90,4 мм, 750г 2Мп Full-color Starlight HDCVI відеокамера. 1/2.8" CMOS, 2 Мп, 1920 (H) x 1080 (V). 0.001 Люкс; 3,6 мм, кут огляду 89.5 °; WDR 120 дБ, 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC; Вбудований мікрофон ; Алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 2.4 Вт, 244,1х90,4х90,4 мм, 750г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 250пх / м, 5 метрів |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх і вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 0,75 кг |
| Виявлення об'єкта | 25пх / м, 53 метра |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Співвідношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 1600 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | H: 89,5 ° |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Потужність споживання | 2,4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | колір |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 244,1 х 90,4 х 90,4 мм |
| Розміри, мм | 244,1 х 90,4 х 90,4 |
| Розпізнавання об'єкта | 125пх / м, 11 метрів |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 63пх / м, 21 метрів |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p (1-25 к/с), 720 р (1-25 / 50 к/с) |
| Швидкість затвора | 1/4 с-1 / 100,000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105 ₴


