2Мп Starlight HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.8" CMOS; Роздільна здатність: 2 Мп, 1920 (H) x 1080 (V). Чутливість: 0.004 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив 3,6 мм, кут огляду 86,9 °; Функції: WDR 120дБ , день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 10,1Вт, 244,1х90,4х90,4 мм, 750г 2Мп Starlight HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.8" CMOS; Роздільна здатність: 2 Мп, 1920 (H) x 1080 (V). Чутливість: 0.004 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив 3,6 мм, кут огляду 86,9 °; Функції: WDR 120дБ , день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 10,1Вт, 244,1х90,4х90,4 мм, 750г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 6м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 750г |
| Виявлення об'єкта | 55м |
| Отношение сигнал/шум | більш 65дБ |
| Відстань фокусування | 1200мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | DC12V ± 30% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду камери | 86.9 ° |
| Количество светодиодов | 4 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Потужність споживання | <10.1W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 244.1мм × 90.4мм × 90.4мм |
| Розміри, мм | 244.1 × 90.4 × 90.4 |
| Розпізнавання об'єкта | 11м |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 22м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 / 30fps @ 1080P, 25/30/50 / 60fps @ 720P |
| Швидкість затвора | 1/4 с - 1 / 100,000 з |
Информация для заказа
- Цена: 3 060 ₴


