2Мп Starlight HDCVI; Матриця: 1/2.8" CMOS; Роздільна здатність: 2 Мп, 1920 x 1080; Чутливість: 0.004 лк, 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив 2.7-13.5 мм, кут огляду 108,7 ° - 28,7 °; Функції: WDR 120дБ , день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 8,2 Вт , Φ91х244 мм, 760г 2Мп Starlight HDCVI; Матриця: 1/2.8" CMOS; Роздільна здатність: 2 Мп, 1920 x 1080; Чутливість: 0.004 лк, 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив 2.7-13.5 мм, кут огляду 108,7 ° - 28,7 °; Функції: WDR 120дБ , день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 8,2 Вт , Φ91х244 мм, 760г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 4 - 15 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1-канал вх / вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 760г |
| Виявлення об'єкта | 44 - 153 м |
| Отношение сигнал/шум | 65 дБ |
| Відстань фокусування | 200мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | DC12В ± 30% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 108.7 ° ~ 28.7 ° |
| Количество светодиодов | 4 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Потужність споживання | 8.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Рабочая температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ91х244 мм |
| Розміри, мм | Φ91х244 |
| Розпізнавання об'єкта | 9 - 31 м |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 18 - 61 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 25 к/с, 1280x720 25/50 к/с |
| Швидкість затвора | 1/4 - 1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 5 130 ₴


