2Мп Starlight HDCVI; Матриця: 1/2.8" CMOS; 1920 x 1080 25 к / с. Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 109 °; Функції: WDR 130дБ, 3D-DNR, AGC, BLC, HLC ; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, DC 12В 5.1 Вт, Φ122х99 мм, 430 г 2Мп Starlight HDCVI; Матриця: 1/2.8" CMOS; 1920 x 1080 25 к / с. Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 109 °; Функції: WDR 130дБ, 3D-DNR, AGC, BLC, HLC ; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, DC 12В 5.1 Вт, Φ122х99 мм, 430 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 430 г |
| Виявлення об'єкта | 42 м |
| Відстань фокусування | 1.1 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12 В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 109°, В: 58°, Д: 127° |
| Количество светодиодов | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Регулювання по осях | Поворот: 0- 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Рабочая температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | φ122 × 99 мм |
| Розміри, мм | φ122 × 99 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 16 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 420 ₴


