
Відеокамера DH-HAC-T1A11P Dahua 1Mp f=2.8mm (99-00001240)
765 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001240
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
1МП HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.04 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 20 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: пластик, DC 12В / 2.3 Вт, ф85х85 мм 1МП HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.04 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 20 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: пластик, DC 12В / 2.3 Вт, ф 85х85 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 90 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Апертура | F2.4 |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 90 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 51 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | DWDR, день/ніч (ICR), AGC, BLC, Smart ІЧ |
| Диапазон рабочих температур | -40° C - +60° C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Угол обзора по вертикали | 48° |
| Угол обзора по горизонтали | 93° |
| Кути огляду | Г: 93°, В: 48°, Д: 118° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Особенности | Можливість нічної зйомки |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1280x720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40° C - +60° C |
| Разрешение | 1 Мп |
| Разрешение видео | 1280x720 |
| Роздільна здатність камери | 1 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 85 х 85 х 69 мм |
| Розміри, мм | Ф85x69 |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Світлочутливість | 0.04 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Спостереження за об'єктом | 20 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 720P 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 765 ₴

