До просунутих Penta-brid пристроїв відноситься 4-канальний DH-XVR5104HS-I3, з підтримкою підключення до 6 IP-камер до 6 МП. У режимі контролю реєстратор спирається на бібліотеку зображень зі збереженими обличчями. Здатний виявити рух, моментально помітити втрату сигналу чи спробу злому. Розумний алгоритм включення запису дозволяє не витрачати місце на HDD (підтримує 1 диск до 6 Тб) зайвими матеріалами, а зберігати лише відео з подіями. Відеореєстратори із вбудованою системою, здатною розпізнавати обличчя, ефективніші на захищених об'єктах, ніж звичайні моделі. До просунутих Penta-brid пристроїв відноситься DH-XVR5104HS-I3. У режимі контролю реєстратор спирається на бібліотеку зображень зі збереженими обличчями. До кожного можна додати інформацію про ім'я, сертифікат, вік та інші дані. Визначення відбувається швидко та досить точно. Події тригера призводять до однієї з вибраних дій, включаючи автоматичний знімок або запис, сповіщення, та не тільки. Зокрема, XVR5104HS здатний виявити рух, моментально помітити втрату сигналу чи спробу злому. Розумний алгоритм включення запису дозволяє не витрачати місце на HDD зайвими матеріалами, а зберігати лише відео з подіями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Пользовательские характеристики | |
| AHD-камери | 5 Мп, 4 Мп, 1080p, 720p |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| HDCVI-камери | 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 50 к/с, 720p 25 к/с |
| IP-камери | 4+2 канала до 6 МП |
| OSD-меню | Назва камери, Час, Втрата відео, Блокування камери, Виявлення руху, Запис |
| RS485 | 1 |
| TVI-камери | 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 25 к/с |
| USB-вихід | 2 x USB 2.0 |
| Інтервал запису | 1 хв - 60 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1 с – 30 с, Пост-запис: 10 с – 300 с |
| Аудіокомпресія | G.711A; G.711U; PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вых |
| Вес | 840 г |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 6 Тб |
| Відеобітрейт | 32 Кбит/с –6144 Кбит/с |
| Видеовыход | VGA, HDMI |
| Відеодетекція | Виявлення руху, зони MD: 396 (22 × 18), втрата відео, Втручання та діагностика |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, PTZ, тур, відео-push, електронна пошта, FTP, знімок, Поради щодо зумера та екрану |
| Питание | DC 12В/1.5A |
| Захист периметра (канали) | 1 |
| Керування базою даних | До 10 баз даних осіб з 10 000 зображень облич в загальний. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Кількість каналів IP | 6 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Мережеві протоколи | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; Wi-Fi; 3G/4G; SNMP; UPnP; RTSP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNS; IP Filter |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 Port (100 Мб) |
| Мультиекранний режим | с IP: 1/4/6, без IP: 1/4 |
| Перегляд архіву | 1/4 |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco |
| Підтримка роздільної здатності | 5M-N; 4M-N; 1080p; 1080N; 720p; 960H; D1; CIF |
| Режим записи | Вручну; Розклад; MD (виявлення/втрата відео, виявлення руху, підробка); Тривога; Стоп |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720 |
| Розміри | 260 × 238 × 48 мм |
| Розміри, мм | 260 × 238 × 48 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 |
| Розпізнавання облич (подія тригера) | Зумер, голосові підказки, електронна пошта, знімок, запис, тривожний вихід, активація PTZ |
| Розпізнавання облич (режим) | До 8 облич на секунду |
| Стандарт мережі | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; Wi-Fi; 3G/4G; SNMP; UPnP; RTSP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNS; IP Filter |
| Совместимость | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
| Тип устройства | XVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | XVR |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M-N (1 –10 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с); 1080N/720p/960H/ D1/CIF (1 –25 к/с) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1/CIF (1 –15 к/с) |
Информация для заказа
- Цена: 4 140 ₴



