
Відеореєстратор DH-XVR5108HE-I3 Dahua (99-00007561)
8 505 ₴
- В наличии
- Код: 99-00007561
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відеореєстратор з великою базою даних облич, можливістю їх розпізнавання, підтримкою захисту периметра та мультиформатністю. Підключення відеокамери можна встановити по AHD, CVBS, сучаснішому HDCVI, TVI, або по мережному IP-з'єднанню. Передбачає підключення до 12 мережевих камер, в той час як стандартних каналів 8. Усього зберігається до 10,000 профілів осіб. При виявленні тригера спрацьовує зумер, починається запис, робиться знімок або надсилається повідомлення. Для безперебійної трансляції швидкість потоку в секунду встановлена в розмірі 64Мбіт. DH-XVR5108HE-I3 - універсальний відеореєстратор з великою базою даних облич, можливістю їх розпізнавання, підтримкою захисту периметра та мультиформатністю. Підключення відеокамери можна встановити по AHD, CVBS, сучаснішому HDCVI, TVI, або по мережному IP-з'єднанню. Останній спосіб передбачає включення до 12 камер в цілому, в той час як стандартних каналів 8. Збережені зображення людей звіряються з кадрами. У разі збігу, показується інформація про особистість, аж до деталей, що редагуються. Усього зберігається до 10,000 профілів. При виявленні тригера спрацьовує зумер, починається запис, робиться знімок або надсилається повідомлення. Для безперебійної трансляції швидкість потоку в секунду встановлена в розмірі 64Мбіт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тревожные входы/выходы | 8/3 |
| Общие | |
| Вес | 1.21 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 8+4 канали, кожен канал до 6 МП |
| RS485 | 1 |
| SMD | 8 каналів |
| USB-вихід | 2 × USB 2.0 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіоінтерфейси | 8 вх/1 вих |
| Беспроводной стандарт | — |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 64 Мбіт/с |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | VGA, HDMI |
| Відеовходи BNC | 8 |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розпізнавання облич, захист периметра, AI Coding/H.265+/H.265/H.264 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист периметра (канали) | 1 |
| Захист периметра (пошук) | 1 канал, 10 IVS |
| Канали записи аудіо | 8 вх/1 вих |
| Канали записи в реальному часі | 8 |
| Керування | Через мережу |
| Керування PTZ | Є |
| Керування базою даних | До 10 баз даних осіб з 10 000 зображень облич загалом. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип сер |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 8 |
| Кількість каналів IP | 12 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (100 Мб) |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9, IP режим 1/4/8/9/16 |
| Охоронні виходи | 3 |
| Охоронні входи | 8 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45, RS485, USB |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco |
| Підтримка мобільних пристроїв | Є |
| Підтримка роздільної здатності | 5M-N; 4M-N; 1080p; 1080N; 720p; 960H |
| Підтримуваний HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Робоча напруга | DC 12В/2A |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение видео | 1920х1080, 1280х720, 960H |
| Роздільна здатність відеовиходу | Resolution 1920 × 1080; 1280 × 1024; 1280 × 720 |
| Розміри | 325 х 257 х 55 мм |
| Розміри, мм | Mini 1U, 325 × 257 × 55 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 |
| Розпізнавання облич (подія тригера) | Зумер, голосові підказки, електронна пошта, знімок, запис, тривожний вихід, активація PTZ |
| Розпізнавання облич (пошук) | До 8 облич на секунду |
| Разновидность | XVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | XVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | AHD, HDCVI, HDTVI (Turbo HD), IP, Аналог |
| Тривожні (релейні) виходи | 3 |
| Тривожні входи | 8 |
| Формат видео | 1080p, 720p, 960H |
| Формат відеореєстратора | XVR |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M-N 10 к/с; 4M-N/1080p 15 к/с; 1080N/720p/960H/ D1/CIF 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 8 505 ₴


