Для моментальної передачі без затримок пристрій розрахований на 96 Мбіт щосекундного вхідного потоку. Підключити до відеореєстратора можна до 16 аналогових або цілих 24 мережевих камери. Ця модель підходить для об'ємних мереж. Крім сумісності з Dahua, підтримуються багато інших виробників. Управляти DHI-XVR7116HE-4KL легко, за рахунок розумного пошуку за точними даними та відтворення відео по тригерах. Крім основного функціоналу зі збирання та трансляції матеріалів, є детекція з розпізнаванням облич, а також реагування на рух. Сучасні відеокамери підтримують 4K-роздільну здатність. І для повного розкриття їхнього потенціалу, застосовуються відповідні реєстратори, здатні передати таку якість. DHI-XVR7116HE-4KL вправляється із цим, забезпечуючи багатоканальну трансляцію. Для моментальної передачі без затримок пристрій розрахований на 96 Мбіт щосекундного вхідного потоку. Підключити до відеореєстратора можна до 16 аналогових або цілих 24 мережевих камери. Ця модель підходить для об'ємних мереж. Крім сумісності з Dahua, підтримуються багато інших виробників. Управляти DHI-XVR7116HE-4KL легко, за рахунок розумного пошуку за точними даними та відтворення відео по тригерах. Крім основного функціоналу зі збирання та трансляції матеріалів, є детекція з розпізнаванням облич, а також реагування на рух.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| AHD-камери | 4K, 6 Мп, 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080p, 720p |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| HDCVI-камери | 4K; 6 MP; 5 MP; 4 MP; 3 MP; 1080p; 720p |
| IP-камери | 24 канала |
| OSD-меню | Назва камери, Час, Втрата відео, Блокування камери, Виявлення руху, Запис |
| RS485 | 1 |
| TVI-камери | 4K; 6 MP; 5 MP; 4 MP; 3 MP; 1080p; 720p |
| USB-вихід | 2 USB порта (1 USB 2.0 , 1 USB 3.0) |
| Інтервал запису | 1 хв - 60 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1 с – 30 с, Пост-запис: 10 с – 300 с |
| Аудіокомпресія | G.711A; G.711U; PCM |
| Аудіоінтерфейси | 16 вх/1 вих |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 1.45 кг |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 8 Тб |
| Вхідний потік | 96 Мбіт/с |
| Відеобітрейт | 32 – 6144 кбіт/с |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеодетекція | Виявлення руху, втрата відео, тампер |
| Відеокодек | H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Питание | DC12В/3A |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 16 |
| Кількість каналів IP | 24 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Сетевые интерфейсы | 1 - RJ-45 (1000M) |
| Мультиекранний режим | 1/4/9/16 |
| Перегляд архіву | 1 / 4 / 9 / 16 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4K, 6 MP, 5 MP, 4 MP, 3 MP, 1080p, 720p, 960H, D1, CIF, BCIF, QCIF |
| Режим пошуку | Час / Дата, будильник, рух і точний пошук |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840x2160; VGA: 1920x1080 |
| Розміри | 325 × 245 × 45 мм |
| Розміри, мм | 325 × 245 × 45 |
| Розпізнавання облич (канали) | детекція по 1 каналу з аналогової камери |
| Совместимость | ONVIF (profile S), CGI, SDK |
| Тип устройства | XVR-відеореєстратор |
| Тривожні (релейні) виходи | 3 |
| Тривожні входи | 16 |
| Тревожные входы/выходы | 16 / 3 |
| Формат відеореєстратора | XVR |
| Функції перегляду | Миттєве, загальне відтворення, відтворення подій, тег відтворення, інтелектуальне відтворення |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K(1~7 к/с); 6МП(1~10 к/с); 4МП / 3МП (1~15 к/с) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 960H (1~15 к/с); D1/CIF(1~25 к/с) |
Информация для заказа
- Цена: 15 300 ₴



