DHI-XVR5216AN-S2 – універсальний реєстратор, що має кілька інтерфейсів підключення. Оснащений 16 аналоговими входами, за допомогою HDCVI, TVI та інших, а у випадку з мережевими камерами, можна підключити до 24 одиниць. На моніторах можна переглядати трансляцію з кожної відеокамери на 1080p. Для ефективного спостереження перегляд відбувається в мультиекранному режимі. Перед збереженням відеоматеріали проходять автоматичну обробку кодеками, що оптимізують їх вагу. На два диски по 8Тб можна записати досить тривалі ролики, скопіювавши цікаві на USB. XVR5216AN має сумісність з фірмовими пристроями Dahua, а також іншими брендами, включаючи Vivotek, Panasonic, Sony, Canon, і не тільки. DHI-XVR5216AN-S2 – універсальний реєстратор, що має кілька інтерфейсів підключення. Оснащений 16 аналоговими входами, за допомогою HDCVI, TVI та інших, а у випадку з мережевими камерами, можна підключити до 24 одиниць. На моніторах можна переглядати трансляцію з кожної відеокамери на 1080p. Для ефективного спостереження перегляд відбувається в мультиекранному режимі. Перед збереженням відеоматеріали проходять автоматичну обробку кодеками, що оптимізують їх вагу. На два диски по 8Тб можна записати досить тривалі ролики, скопіювавши цікаві на USB. XVR5216AN має сумісність з фірмовими пристроями Dahua, а також іншими брендами, включаючи Vivotek, Panasonic, Sony, Canon, і не тільки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 24 канали |
| RS485 | 1 |
| USB-вихід | 1 USB 2.0 , 1 USB 3.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 2.35 кг |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 8 Тб |
| Вхідний потік | 96 Мбіт/с |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC12В/4A |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів BNC | 16 |
| Кількість каналів IP | 24 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (1000M) |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16, IP режим 1/4/8/9/16/25 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco |
| Підтримка роздільної здатності | 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 720P,960H, D1, CIF, BCIF, QCIF |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720 |
| Розміри | 1U, 375 × 287 × 53 мм |
| Розміри, мм | 1U, 375 × 287 × 53 |
| Совместимость | ONVIF 2.42, CGI Conformant |
| Тип устройства | XVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | XVR |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M-N - 10к/с, 4M-N/1080p - 15 к/с, 720p/960H/D1/CIF 25к/с |
Информация для заказа
- Цена: 11 925 ₴


