2 Мп Wi-Fi Bullet камера; 1/2.8" progressive CMOS; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 102 °); Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n, LED підсвічування до 15 м, Іч підсвічування до 30 м; Micro SD до 256 Гб; IP67, DC 12В / 0.5A, 5.1Вт, 148x74x74 мм, 280 г 2 Мп Wi-Fi Bullet камера; 1/2.8" progressive CMOS; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 102 °); Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n, LED підсвічування до 15 м, Іч підсвічування до 30 м; Micro SD до 256 Гб; IP67, DC 12В / 0.5A, 5.1Вт, 148x74x74 мм, 280 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудовані мікрофон |
| Вага | 280г |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED|30 м – ІЧ |
| Живлення | 12 В, 0.5 А |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Кути огляду камери | H: 102 °; V: 54 °; D: 120 ° |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Потужність споживання | 5.1 Вт |
| Програмне забезпечення | Imou |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 148 х 74 х 74 мм |
| Розміри, мм | 148 х 74 х 74 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴


