2 Мп Wi-Fi; 1/2.7"CMOS; 1920 x 1080 25 к/с; H.265 / H.264; f = 2.8 мм (кут огляду 111 °); нічне бачення до 10 м; Micro SD 128ГБ; вбудований мікрофон і динамік, сирена 110дБ ; DC 5В / 2A, 6Вт, 75 × 84 × 97.7 мм, 308 г 2 Мп Wi-Fi; 1/2.7"CMOS; 1920 x 1080 25 к/с; H.265 / H.264; f = 2.8 мм (кут огляду 111 °); нічне бачення до 10 м; Micro SD 128ГБ; вбудований мікрофон і динамік, сирена 110дБ ; DC 5В / 2A, 6Вт, 75 × 84 × 97.7 мм, 308 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | мікрофон + динамік, сирена 110 дБ |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 308 г |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | DC 5В2A |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP65 |
| Кути огляду камери | Г: 111 °, В: 58 °, Д: 133 ° |
| Локальне сховище | Micro SD до 128 Гб |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 75 × 84 × 97.7 мм |
| Розміри, мм | 75 × 84 × 97.7 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к / с |
Информация для заказа
- Цена: 4 275 ₴


