4 Мп Wi-Fi; 1/2.7" CMOS; 16х цифровий зум; сирена 100дБ; нічне бачення 30 м; H.265 / H.264; 3.6 мм (кут огляду 88 °); 2560x 1440 25 к / с; вбудований динамік і мікрофон - двостороннє аудіо; 1 x 100 Мбіт / с Ethernet, Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n; Micro SD 256Гб; IP66, DC 12В / 1A, 5 Вт, -30 ° C ~ + 60 ° C; 138.4 × 121.7 × 257.5 мм, 565 г 4 Мп Wi-Fi; 1/2.7" CMOS; 16х цифровий зум; сирена 100дБ; нічне бачення 30 м; H.265 / H.264; 3.6 мм (кут огляду 88 °); 2560x 1440 25 к / с; вбудований динамік і мікрофон - двостороннє аудіо; 1 x 100 Мбіт / с Ethernet, Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n; Micro SD 256Гб; IP66, DC 12В / 1A, 5 Вт, -30 ° C ~ + 60 ° C; 138.4 × 121.7 × 257.5 мм, 565 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамік (110 дБ) |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 565 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В1A |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP66 |
| Кути огляду камери | Г: 88°, В: 46°, Д: 107° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Регулювання по осях | 355° поворот; 0~90° нахил |
| Рабочая температура | -30°C~+60°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 138 × 122× 258 мм |
| Розміри, мм | 138 × 122× 258 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Цифровий зум | 16x |
Информация для заказа
- Цена: 5 085 ₴


