2Мп HDCVI відеокамера. 1/2.7" Progressive CMOS; 3.6 мм, кут огляду 93 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 20 м, Smart ІЧ; Пластик, IP67, DC 12В / 2.6Вт, 148 / 70 / 70 мм, 140г 2Мп HDCVI відеокамера. 1/2.7" Progressive CMOS; 3.6 мм, кут огляду 93 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 20 м, Smart ІЧ; Пластик, IP67, DC 12В / 2.6Вт, 148 / 70 / 70 мм, 140г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 140 г |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC 12В ± 30% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | H: 93 ° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 2,6 Вт |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 148 х 70 х 70 мм |
| Розміри, мм | 148 х 70 х 70 |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P (1-25 к / с) |
Информация для заказа
- Цена: 855 ₴


