5мп HDCVI відеокамера. 1 / 2.7 "Progressive CMOS; 3.6 мм, кут огляду 83 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; Підсвічування до 20 м, Smart Ік; Вбудований мікрофон. Пластик + метал, IP67 , DC 12В / 3.3Вт, 162x70x70 мм, 200г 5мп HDCVI відеокамера. 1 / 2.7 "Progressive CMOS; 3.6 мм, кут огляду 83 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; Підсвічування до 20 м, Smart Ік; Вбудований мікрофон. Пластик + метал, IP67 , DC 12В / 3.3Вт, 162x70x70 мм, 200г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 200 г |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Г: 83°; В: 56°; Д: 111° |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 3.3 Вт |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП (2592x1944) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 162 х 70 х 70 мм |
| Розміри, мм | 162 х 70 х 70 |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5мп (1-25 к / с) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴


