4МП мультиформатна HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Фіксований об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 105 °); Частота кадрів: 4МП - 25к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; ІК підсвічування до 20 м; DC 12В / 2.6Вт, 90х90х73 мм, 110г 4МП мультиформатна HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Фіксований об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 105 °); Частота кадрів: 4МП - 25к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; ІК підсвічування до 20 м; DC 12В / 2.6Вт, 90х90х73 мм, 110г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 110 г |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC 12 В (± 30%) |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | H: 105 ° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 2.6 Вт |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2560x1440) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Рабочая температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 90х90х73 мм |
| Розміри, мм | 90х90х73 |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП - 25к / с |
Информация для заказа
- Цена: 1 305 ₴


