5мп мультиформатна HDCVI відеокамера з LED підсвічуванням. Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Фіксований об'єктив: 3.6 мм (кут огляду 83 °); Частота кадрів: 5Мп - 25к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 20 м; IP67, DC 12В / 3.1Вт, 97х97х91 мм, 220г 5мп мультиформатна HDCVI відеокамера з LED підсвічуванням. Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Фіксований об'єктив: 3.6 мм (кут огляду 83 °); Частота кадрів: 5Мп - 25к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 20 м; IP67, DC 12В / 3.1Вт, 97х97х91 мм, 220г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 220 г |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Г: 83°; В: 56°; Д: 111° |
| Материал корпуса | Пластик|Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 3.3 Вт |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП (2592x1944) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Рабочая температура | -40° C - +60° C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 97х97х91 мм |
| Розміри, мм | 97х97х91 |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5мп - 25к / с |
Информация для заказа
- Цена: 1 980 ₴



