Bullet 2C 4MP забезпечує моніторинг в реальному часі з об'єктивом 2,8 мм, підтримує новітній кодек H.265, який може заощадити до 50% пропускної спроможності каналу та пам'яті. Виявлення людини дозволяє відстежувати ситуації, які мають значення, не одержуючи набридливих помилкових попереджень. Завдяки сертифікації IP67 камеру можна використовувати на відкритому повітрі за різних погодних умов. Матриця 1/2.8" CMOS; роздільна здатність 4 Мп; Wi-Fi IEEE802.111b/g/n; MicroSD карта до 256 Гб; вбудований мікрофон; ІЧ до 30 м Bullet 2C 4MP забезпечує моніторинг в реальному часі з об'єктивом 2,8 мм, підтримує новітній кодек H.265, який може заощадити до 50% пропускної спроможності каналу та пам'яті. Виявлення людини дозволяє відстежувати ситуації, які мають значення, не одержуючи набридливих помилкових попереджень. Завдяки сертифікації IP67 камеру можна використовувати на відкритому повітрі за різних погодних умов.
Основні характеристики: матриця 1/2.8" CMOS; роздільна здатність 4 Мп; Wi-Fi IEEE802.111b/g/n; MicroSD карта до 256 Гб; вбудований мікрофон; ІЧ-підсвічування до 30 м
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вес | 240 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В 0.5A |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 106°, В: 56°, Д: 125° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.111b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Рабочая температура | -30°C~+55° |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 147.7 × 74.2 × 74.2 мм |
| Розміри, мм | 147.7 × 74.2 × 74.2 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
Информация для заказа
- Цена: 3 330 ₴


