4 МП IP з Wi-Fi; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Чутливість: Об'єктив f = 3.6мм (кут огляду 92 °); Запис: 4МП - 25 к / с; інтерфейси: micro SD слот до 256 Гб, Wi-Fi (IEEE802.11b / g / n); підсвічування 10м; Вбудований мікрофон і динамік, смарт трекінг, приватний режим, детекція людини, оповіщення по тривозі; DC5В / 3.5Вт, ф106х77х77 мм 4 МП IP з Wi-Fi; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Чутливість: Об'єктив f = 3.6мм (кут огляду 92 °); Запис: 4МП - 25 к / с; інтерфейси: micro SD слот до 256 Гб, Wi-Fi (IEEE802.11b / g / n); підсвічування 10м; Вбудований мікрофон і динамік, смарт трекінг, приватний режим, детекція людини, оповіщення по тривозі; DC5В / 3.5Вт, ф106х77х77 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | двосторонній зв'язок |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 211 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | DC 5В 1A |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Кути огляду камери | 92°(Г), 48°(В), 109°(Д) |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Регулювання по осях | 355° поворот; -5~80° нахил |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 106.1 × 77.4× 77.4 мм |
| Розміри, мм | 106.1 × 77.4× 77.4 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Детектор руху, людини, гучного звуку |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 285 ₴


