
Відеокамера з базовою станцією Kit-WA1001-300/1-B26EP IMOU 2Mp f=2.8mm Wi-Fi (99-00001238)
10 755 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00001238
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Камера з базовою станцією. 2 Мп Wi-Fi відеокамера; H.264 / H.265; 1 / 2.7 " CMOS; f = 2,8 мм (кут огляду 110 °); 1080р - 20 к / с; День / ніч (ICR), RJ45, Wi-Fi (IEEE802.11b / g / n); Вбудований мікрофон і динамік, ІЧ-підсвічування до 5м; DC 5В / 3Вт, 77х77х71,5 мм, 350 м Базова станція: DC 12 В / 2А, 6 Вт, -10 ° C - + 50 ° C, вологість 90%, 157 х 108 х 154 мм, 270 г Камера з базовою станцією. 2 Мп Wi-Fi відеокамера; H.264 / H.265; 1 / 2.7 " CMOS; f = 2,8 мм (кут огляду 110 °); 1080р - 20 к / с; День / ніч (ICR), RJ45, Wi-Fi (IEEE802.11b / g / n); Вбудований мікрофон і динамік, ІЧ-підсвічування до 5м; DC 5В / 3Вт, 77х77х71,5 мм, 350 м Базова станція: DC 12 В / 2А, 6 Вт, -10 ° C - + 50 ° C, вологість 90%, 157 х 108 х 154 мм, 270 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.2 |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 350 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC 5В/1A, вбудований акумулятор |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP65 |
| Кути огляду камери | 110° (Г.), 61° (В.), 130° (Д.) |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Робоча температура | -20°C~+45°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 77 x 77 x 71.5 мм |
| Розміри, мм | 77 x 77 x 71.5 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 - 20 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 755 ₴

