2 МП IP відеокамера з Wi-Fi модулем; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 112 °); Запис: 1080p - 25 к/с; Функції: Виявлення людини, визначення руху, аудіо виявлення; інтерфейси: вбудований мікрофон і динамік, micro SD слот до 256GB, Wi-Fi 2.4ГГц (802.11b / g / n); ІЧ підсвічування 10м; DC5В / 3.1Вт, 109х66х33 мм 2 МП IP відеокамера з Wi-Fi модулем; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 112 °); Запис: 1080p - 25 к/с; Функції: Виявлення людини, визначення руху, аудіо виявлення; інтерфейси: вбудований мікрофон і динамік, micro SD слот до 256GB, Wi-Fi 2.4ГГц (802.11b / g / n); ІЧ підсвічування 10м; DC5В / 3.1Вт, 109х66х33 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| ROI | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | Вбудовані мікрофон і динамік |
| Вага | 102 г |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC 5В, 1 А |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Кнопка скидання | Да |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | Г: 112°; В: 58°; Д: 131° |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються програмним забезпеченням |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3.1 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n, 50 м |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 109х66х33 мм |
| Розміри, мм | 109х66х33 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, людини |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴



