2 МП IP відеокамера з Wi-Fi модулем; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 114 °); Запис: 1080p - 25 к/с; Функції: День / ніч; інтерфейси: micro SD слот до 128GB, Wi-Fi 2.4ГГц (802.11b / g / n); ІЧ підсвічування 20м; DC12В / 4.7Вт, ф100х73 мм 2 МП IP відеокамера з Wi-Fi модулем; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 114 °); Запис: 1080p - 25 к/с; Функції: День / ніч; інтерфейси: micro SD слот до 128GB, Wi-Fi 2.4ГГц (802.11b / g / n); ІЧ підсвічування 20м; DC12В / 4.7Вт, ф100х73 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 195г |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Дія при спрацюванні тригера | сповіщення |
| Живлення | DC 12В / 1A |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Кнопка скидання | Да |
| Кути огляду камери | H: 114 °; V: 62 °; D: 135 ° |
| Кількість потоків | 2 |
| Локальне сховище | Micro SD до 128 Гб |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1x RJ45 |
| Метод зберігання | Micro SD, Cloud, NVR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються програмним забезпеченням |
| Потужність споживання | 4.7 Вт |
| Програмне забезпечення | Imou |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Режим день/ніч | є |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -20 ° C - + 45 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | ф100х74 мм |
| Розміри, мм | ф100х74 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, CGI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | виявлення руху |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2 Мп - 25к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 465 ₴



