4МП купольна Wi-Fi відеокамера; Матриця: 1/3" progressive CMOS; Wi-Fi; Стиснення: H.264 / H.265; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду: H: 97 °; V: 52 °; D: 115 °), частота кадрів: 20кадрів/с; Нічне бачення: 20м, DC 12В / 4.7Вт, ф100x74.3 мм, 195г 4МП купольна Wi-Fi відеокамера; Матриця: 1/3" progressive CMOS; Wi-Fi; Стиснення: H.264 / H.265; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду: H: 97 °; V: 52 °; D: 115 °), частота кадрів: 20кадрів/с; Нічне бачення: 20м, DC 12В / 4.7Вт, ф100x74.3 мм, 195г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 195 г |
| Відеокодек | H.264 / H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Дія при спрацюванні тригера | сповіщення |
| Живлення | DC 12 В / 1A |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Кнопка скидання | Да |
| Кути огляду камери | H: 97 °; V: 52 °; D: 115 ° |
| Локальне сховище | micro SD до 128 Гб |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10/100M |
| Метод зберігання | Micro SD, Cloud, NVR |
| Потужність споживання | 4.7 Вт |
| Програмне забезпечення | Imou |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n, 50 метрів на відкритому просторі |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Режим день/ніч | є |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Робоча температура | -20 ° C - + 45 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ф 100х74 мм |
| Розміри, мм | Ф 100х74 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, CGI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | виявлення руху |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | до 20 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴



