4 Мп Wi-Fi Bullet; 1/3" CMOS; H.265 / H.264; 3.6 мм (кут огляду 81 °); Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n, ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67, DC 12В / 1A, 10Вт, 151.9 × 82.9 × 113.3 мм, 460 г 4 Мп Wi-Fi Bullet; 1/3" CMOS; H.265 / H.264; 3.6 мм (кут огляду 81 °); Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n, ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67, DC 12В / 1A, 10Вт, 151.9 × 82.9 × 113.3 мм, 460 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F1.2 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і спікер (110 дБ) |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 460 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В 1A |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | 81°(Г), 44°(В), 97°(Д) |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Робоча температура | -30°C~+60°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 151.9 × 82.9 × 113.3 мм |
| Розміри, мм | 151.9 × 82.9 × 113.3 |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴


