2 МП IP відеокамера з Wi-Fi модулем; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 115 °); Запис: 1080p - 25 к / с; Функції: День / ніч; інтерфейси: вбудований мікрофон, micro SD слот до 128GB, Wi-Fi 2.4ГГц (802.11b / g / n); PIR-датчик, ІЧ підсвічування 30м; IP67; DC12В / 6.5Вт, ф79х79х166 мм, 411 г 2 МП IP відеокамера з Wi-Fi модулем; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 115 °); Запис: 1080p - 25 к / с; Функції: День / ніч; інтерфейси: вбудований мікрофон, micro SD слот до 128GB, Wi-Fi 2.4ГГц (802.11b / g / n); PIR-датчик, ІЧ підсвічування 30м; IP67; DC12В / 6.5Вт, ф79х79х166 мм, 411 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік, сирена 110дБ |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 411 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В 1A |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Кути огляду камери | Г: 115 °; В: 62 °, Д: 135 ° |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128ГБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (100Mbps) |
| Потужність споживання | <6.5W |
| Программное обеспечение | Imou |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30 ° C ~ +50 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 79 × 79 × 166.2мм |
| Розміри, мм | 79 × 79 × 166.2 |
| Стандарт мережі | Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF Profile S, CGI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / с |
Информация для заказа
- Цена: 5 085 ₴


