2 Мп Wi-Fi; iOS, Android; 1/2.7" CMOS; 1920х1080 25 к / с; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 114 °); Нічне бачення 30 м; IP67, Micro SD до 256 ГБ, DC 12В / 1A до 7 Вт, Ф110x102 мм, 352 г 2 Мп Wi-Fi; iOS, Android; 1/2.7" CMOS; 1920х1080 25 к / с; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 114 °); Нічне бачення 30 м; IP67, Micro SD до 256 ГБ, DC 12В / 1A до 7 Вт, Ф110x102 мм, 352 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 2 з 2 ПОВЗ, Софт АП |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 352 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В/1A |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 114°, В: 59°, Д:135° |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1x Ethernet 100 Мбіт / с |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Рабочая температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 110 × 110 × 12 мм |
| Розміри, мм | 110 × 110 × 12 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴


