2 Мп Wi-Fi поворотна камера, поворот на 355 °, нахил -5 ~ 80 °; iOS, Android; 1/2.8 " CMOS; 1920х1080 25 к/с; H.265 / H.264; 3.6 мм (кут огляду 93 °); Нічне бачення 10 м; Micro SD до 256 ГБ, DC 5В / 1A до 3.5 Вт, 77x106 мм , 219 г 2 Мп Wi-Fi поворотна камера, поворот на 355 °, нахил -5 ~ 80 °; iOS, Android; 1/2.8 " CMOS; 1920х1080 25 к/с; H.265 / H.264; 3.6 мм (кут огляду 93 °); Нічне бачення 10 м; Micro SD до 256 ГБ, DC 5В / 1A до 3.5 Вт, 77x106 мм , 219 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 219 г |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | 5В / 1A |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Кути огляду камери | Г: 93 °, В: 48 °, Д: 118 ° |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Регулювання по осях | поворот на 355°, нахил -5 ~ 80° |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 106.1 × 77.4 × 77.4 мм |
| Розміри, мм | 106.1 × 77.4 × 77.4 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴


