4 Мп Wi-Fi Bullet; 1/2.7" CMOS; 2560 x 1 440 25 к / с; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 106 °); світлова сигналізація, детекція людини, вбудований мікрофон; підсвічування 30 м; Micro SD 256 Гб; IP67, DC 12В / 1A, 5Вт, 1 x 100 Мбіт / с Ethernet; 148x74x74 мм, 280 г 4 Мп Wi-Fi Bullet; 1/2.7" CMOS; 2560 x 1 440 25 к / с; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 106 °); світлова сигналізація, детекція людини, вбудований мікрофон; підсвічування 30 м; Micro SD 256 Гб; IP67, DC 12В / 1A, 5Вт, 1 x 100 Мбіт / с Ethernet; 148x74x74 мм, 280 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| ROI | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | IMOU |
| Вес | 280 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В 1A |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 106°, В: 56°, Д: 125° |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Рабочая температура | -30°C~+60°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 148x74x74 мм |
| Розміри, мм | 148x74x74 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | детекція руху/людини |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 555 ₴


