
Відеокамера DH-IPC-HFW1230T1-ZS-S5 Dahua 2Mp f=2.8-12mm (99-00003642)
5 625 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003642
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mп IP з ІЧ; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / Smart H.265+ / Smart H.264+; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 101 °-33 °); Чутливість : 0.005 лк / F1.5; Запис: 2МП (1920 × 1080) - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 50 м; IP67, DC 12В / 1.4 - 6.4 Вт, PoE (802.3af), ф91x244 мм, 430г 2Mп IP з ІЧ; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / Smart H.265+ / Smart H.264+; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 101 °-33 °); Чутливість : 0.005 лк / F1.5; Запис: 2МП (1920 × 1080) - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 50 м; IP67, DC 12В / 1.4 - 6.4 Вт, PoE (802.3af), ф91x244 мм, 430 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 430 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 16/128 Mб |
| Ідентифікація об'єкта | 5-13 м |
| Интерфейсы | Micro SD, RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 50 |
| Апертура | F1.5 |
| Баланс білого | Авто / нейтральний / вулична лампа / зовнішнє освітлення / ручний / кастомний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Безопасность | Шифрування відео, шифрування конфігурації; дайджест; WSSE; блокування аккаунту; журнали безпеки; ген |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 48-131 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144 Kбит / с; H.265: 12-6400 Kбит / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, Smart H.265 + / H.264 + |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Додаткові характеристики | DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, ICR, ROI 4 зони, Дзеркальне відображення, Приватні маски |
| Диапазон рабочих температур | -30°C - +60°C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Угол обзора по горизонтали | 101°–33.5° |
| Кути огляду | 101°–33.5° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Количество светодиодов | 2 |
| Локальне сховище | мікро SD до 256Гб |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Пластик|Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| Сетевые интерфейсы | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD 256 Гб |
| Нахил | 0 ° ~ 90 ° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8-12 мм |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0 ° ~ 360 ° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 1.4 - 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Программное обеспечение | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 91 х 91 х 244 мм |
| Розміри, мм | Ф91x244 |
| Розпізнавання об'єкта | 10-26 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 19-52 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Формат видео | H.265, H.264, H.264B, H.265+, H.264+ |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 5 625 ₴

