2Мп IP; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265; H.264; H.264B; Smart H.265 + / Smart H.264 +; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 106˚); Чутливість: 0.005 лк F1.6; Запис: 1920 × 1080 - 25к / с; Функції: день / ніч, 3D-DNR, BLC, DWDR; LED підсвічування до 20 м; IP67; DC 12В / 4.2Вт, PoE (802.3af), ф109x85 мм, 240г 2Мп IP; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265; H.264; H.264B; Smart H.265 + / Smart H.264 +; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 106˚); Чутливість: 0.005 лк F1.6; Запис: 1920 × 1080 - 25к / с; Функції: день / ніч, 3D-DNR, BLC, DWDR; LED підсвічування до 20 м; IP67; DC 12В / 4.2Вт, PoE (802.3af), ф109x85 мм, 240г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 16/64 Mб |
| Ідентифікація об'єкта | 4 |
| Апертура | F1.6 |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Безпека | Шифрування відео, шифрування конфігурації; дайджест; WSSE; блокування аккаунту; журнали безпеки; ген |
| Вага | 240 г |
| Виявлення об'єкта | 43 |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144Kбіт / с; H.265: 12-6400Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264B; Smart H.265 + / Smart H.264 + |
| Співвідношення сигнал/шум | > 56 дБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 106°; В: 56°; Д: 127° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф109х86 мм |
| Розміри, мм | Ф109х86 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 17 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile T), CGI, P2P, Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 - 25к/c |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 924 ₴



