
Відеокамера DH-IPC-HDW1230T1-ZS-S5 Dahua 2Mp f=2.8-12mm (99-00003636)
4 770 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003636
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Мп IP з варіофокальним об'єктивом; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265, H.264, H.264B, Smart H.265 + / Smart H.264 +; Об'єктив: f = 2.8-12мм (кут огляду 101-33˚); чутливість: 0.005 лк F1.5; Запис: 1080p - 25к / с; Функції: день / ніч (ICR), 3D-DNR, BLC, HLC, DWDR; ІЧ підсвічування до 40 м; IP67; DC 12В / 1.4-6.4Вт , PoE (802.3af), ф122x109 мм, 440г 2Мп IP з варіофокальним об'єктивом; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265, H.264, H.264B, Smart H.265 + / Smart H.264 +; Об'єктив: f = 2.8-12мм (кут огляду 101-33˚); чутливість: 0.005 лк F1.5; Запис: 1080p - 25к / с; Функції: день / ніч (ICR), 3D-DNR, BLC, HLC, DWDR; ІЧ підсвічування до 40 м; IP67; DC 12В / 1.4-6.4Вт , PoE (802.3af), ф122x109 мм, 440 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 440 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 16/128 Mб |
| Ідентифікація об'єкта | 5-13 м |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Апертура | F1.5 |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 48-131 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144Kбіт / с; H.265: 12-6400Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, H.265 +, H.264 + |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | День/Ніч (ICR), 3D-DNR, BLC, HLC, DWDR, ROI 4 зони, Дзеркальне відображення |
| Диапазон рабочих температур | -30°C - +60°C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 52°-19° |
| Угол обзора по горизонтали | 101°-33.5° |
| Кути огляду | Г: 101°-33.5°, В: 52°-19°, Д: 125°-38° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Количество светодиодов | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Пластик|Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| Сетевые интерфейсы | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD карта |
| Нахил | 0° ~ 78° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8-12 мм |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° ~ 355° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 1.4-6.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Программное обеспечение | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 122 х 122 х 109 мм |
| Розміри, мм | Ф122х109 |
| Розпізнавання об'єкта | 10-26 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 19-52 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, ІК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Немає SD карти, SD карта заповнена, помилка SD карти, відключення мережі, IP конфлікт, неавторизован |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Формат видео | H.265, H.264, H.264B, H.265+, H.264+ |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 4 770 ₴

