
Відеокамера DH-IPC-HFW1431TP-ZS-S4 Dahua 4Mp f=2.8-12mm (99-00002150)
7 290 ₴
- В наличии
- Код: 99-00002150
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mп IP відеокамера Dahua з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/3" Progressive CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 98 °-31 °); Чутливість: 0.03 Люкс / F1.7 (Колір); Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25К / с; WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 50 м; IP67, DC 12В / 7.4 Вт, PoE (802.3af), ф90x244 мм, 850г 4Mп IP відеокамера Dahua з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/3" Progressive CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 98 °-31 °); Чутливість: 0.03 Люкс / F1.7 (Колір); Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25К / с; WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 50 м; IP67, DC 12В / 7.4 Вт, PoE (802.3af), ф90x244 мм, 850 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 850 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6.6-20 м |
| Интерфейсы | RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 50 |
| Апертура | F1.7 |
| Баланс білого | авто |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 850 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Progressive CMOS |
| Виявлення об'єкта | 66-200 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144 Kбит / с; H.265: 12-6144 Kбит / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, ICR, ROI 4 зони, Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Диапазон рабочих температур | -30°C - +60°C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Угол обзора по горизонтали | 98°-31° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Количество светодиодов | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; Micro SD карта до 256 Гб; NAS |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Нахил | 0 ° ~ 90 ° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8-12 мм |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0 ° ~ 360 ° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Программное обеспечение | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE Chrome Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2688х1520), 4МП (2560х1440), 2МП (1920x1080), 1МП (1280x720), D1 (704x576), CIF (352x288) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 90 х 90 х 244 мм |
| Розміри, мм | Ф90x244 |
| Розпізнавання об'єкта | 13-40 м |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 26-80 м |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Формат видео | H.265, H.264, MJPEG |
| Частота запису | 4MП - 20 к/с, 3МП/2МП - 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с; 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 /704 × 480 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 7 290 ₴

