1/2.7" 5 Megapixel progressive CMOS, H.265 / H.264, макс 25fps - 5Mп (2592 × 1944), Режим множинного деварпа, Day / Night (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC; Smart-детекція, iVS, дальність ІЧ 10м, Micro SD до 256 Гб, аудіо 1вх / 1вих, тривога 1вх / 1вих, DC12V / PoE, 44.6 х Ф126 мм, 299г 1/2.7" 5 Megapixel progressive CMOS, H.265 / H.264, макс 25fps - 5Mп (2592 × 1944), Режим множинного деварпа, Day / Night (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC; Smart-детекція, iVS, дальність ІЧ 10м, Micro SD до 256 Гб, аудіо 1вх / 1вих, тривога 1вх / 1вих, DC12V / PoE, 44.6 х Ф126 мм, 299г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіокомпресія | G.711a / G.711Mu / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1/1 вх. / Вих., 1 вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 299г |
| Відеобітрейт | H.265: 3Kbps ~ 8192Kbps; H.264: 3Kbps ~ 8192Kbps |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / H.264H / MJPEG (доп. Потік) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Fisheye |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Користувачі / рівні | До 20 користувачів |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду камери | Г: 180 °, В: 180 ° |
| Кількість потоків | 3 |
| Кількість світлодіодів | 3 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | HTTP; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; RTCP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPoE; IPv4 / v6; SNMP; QoS; UPnP; |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; micro SD до 256 Гб; NAS |
| Потужність споживання | 3-8 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 5M (2582x1944) / 3M (2048x1536) / UXGA (1600x1200) / 1.3M (1280x960) / 1080P (1920x1080) / 720P (128 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -10 ° C ~ +50 ° C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | ⁇ 126.2 мм x 44.6мм |
| Розміри, мм | Φ126.2 x 44.6 |
| Світлочутливість | 0.006 Люкс |
| Стандарт мережі | HTTP; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; RTCP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPoE; IPv4 / v6; SNMP; QoS; UPnP; |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, CGI, API |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип об'єктива | Fish-Eye, Монофокальний |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 1.4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M (1 ~ 25к / с) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | D1 (1 ~ 10 / 17к / с) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 (1 ~ 25 / 30к / с) |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 125 ₴



