2Mп IP c WDR; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265; H.264; H.264B; Об'єктив: f = 2.8 (кут огляду 106 °); Чутливість: 0.002 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; Запис: 2МП - 25К / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування 30 м; вбудований мікрофон, слот мікро SD до 256Гб, аудіо 1вх / 1вих , тривога 1вх / 1вих; IP67, IK10, DC 12В / 5.4 Вт, PoE (802.3af), ф109x55 мм, 380г 2Mп IP c WDR; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265; H.264; H.264B; Об'єктив: f = 2.8 (кут огляду 106 °); Чутливість: 0.002 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; Запис: 2МП - 25К / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування 30 м; вбудований мікрофон, слот мікро SD до 256Гб, аудіо 1вх / 1вих , тривога 1вх / 1вих; IP67, IK10, DC 12В / 5.4 Вт, PoE (802.3af), ф109x55 мм, 380г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° (Підтримує 90° / 270° з роздільною здатністю 1080p або нижче) |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон, 1вх / 1вих |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 380 |
| Тип | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144Kбіт / с; H.265: 12-6144Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Відстань фокусування | 0.6 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, IVS, PoE (802.3af), IP67, IK10, Вбудований мікрофон, Аудіо 1вх/1вих |
| Діапазон робочих температур | -40° C - +60° C |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кут огляду по вертикалі | 56° |
| Кут огляду по горизонталі | 106° |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 126° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 8 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Метод зберігання | Dahua Cloud, FTP, SFTP, Micro SD до 256 Гб, NAS |
| Мікрофон | Да |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Нахил | 0° ~ 80° |
| Нічна зйомка | Да |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | -30° ~ 30° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | Да |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання по осях | Поворот: -30 ° ~ 30 °; Нахил: 0 ° ~ 80 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704x576, 640x480, 352x288 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 109 х 109 х 55 мм |
| Розміри, мм | Ф109х55 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | DMSS |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, з мікрофоном, ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.8 |
| Формат відео | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 704 × 480 - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 005 ₴


