2Мп Starlight IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.7" progressive CMOS; Стиснення: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 110˚); Чутливість: 0.005 Люкс / 1.6, 0 люкс з ІЧ; Запис: 2Мп - 25к / с; Функції: відео аналітика (IVS), день / ніч (ICR), DWDR, 3D-DNR, BLC; інтерфейси: вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67, DC 12В / 5Вт, PoE (802.3af), ф110x101 мм, 390г, колір корпусу: чорний 2Мп Starlight IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.7" progressive CMOS; Стиснення: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 110˚); Чутливість: 0.005 Люкс / 1.6, 0 люкс з ІЧ; Запис: 2Мп - 25к / с; Функції: відео аналітика (IVS), день / ніч (ICR), DWDR, 3D-DNR, BLC; інтерфейси: вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67, DC 12В / 5Вт, PoE (802.3af), ф110x101 мм, 390г, колір корпусу: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримується (4 зони) |
| ROM/RAM | 128M / 128M |
| Ідентифікація об'єкта | 3.7 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіокомпресія | G.711A; G.711Mu; G.726; AAC |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 390 г |
| Виявлення об'єкта | 37.3 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144Kбіт / с; H.265: 12-6144Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Відстань фокусування | 0.6 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | H: 110 °; V: 59 °; D: 132 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4; IPv6; HTTP; HTTPS; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; Micro SD Card (support max. 256 GB); NAS |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Потужність споживання | 5,9 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф110х101 мм |
| Розміри, мм | Ф110х101 |
| Розпізнавання об'єкта | 7.5 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 14.9 м |
| Стандарт мережі | IPv4; IPv6; HTTP; HTTPS; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість затвора | Авто / вручну, 1/3 - 1 / 100000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 870 ₴


