
Відеокамера DH-IPC-HDW2431TP-ZS-S2 Dahua 4Mp f=2.7-13.5mm (99-00001900)
8 100 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001900
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mп Starlight IP варіофокальний; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG; об'єктив: f = 2.7-13.5 (кут огляду 109 °-28 °); 0.008 лк / F1.5; Запис: 2688 × 1520 - 20 к / с, 2560 × 1440 - 25 к / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR) ; ІЧ 40 м; карта мікро SD до 256Гб; IP67, DC 12В / 6,4 Вт, PoE (802.3af), ф122х108 мм, 690г 4Mп Starlight IP варіофокальний; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG; об'єктив: f = 2.7-13.5 (кут огляду 109 °-28 °); 0.008 лк / F1.5; Запис: 2688 × 1520 - 20 к / с, 2560 × 1440 - 25 к / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR) ; ІЧ 40 м; карта мікро SD до 256Гб; IP67, DC 12В / 6,4 Вт, PoE (802.3af), ф122х108 мм, 690 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 690 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Flip | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 - 22 м |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Апертура | F1.5 |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 690 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 64 - 220 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144Kбіт / с; H.265: 12-6144Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, IVS, ICR (день/ніч), PoE (802.3af), ONVIF |
| Диапазон рабочих температур | -30° C - +60° C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Угол обзора по вертикали | 55°-15° |
| Угол обзора по горизонтали | 104°-27° |
| Кути огляду | Г: 104°-27°, В: 55°-15°, Д: 124°-31° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Количество светодиодов | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; micro SD до 256 Гб; NAS |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Нахил | 0° ~ 78° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.7-13.5 |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0° ~ 360° |
| Потужність споживання | 6.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Программное обеспечение | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2688х1520), 4МП (2560х1440), 3MП (2048x1536), 3MП (2304x1296), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520, 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 122 х 122 х 108 мм |
| Розміри, мм | Ф122x108 |
| Розпізнавання об'єкта | 12 - 44 м |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 25 - 88 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Формат видео | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| Частота запису | 20 к/с, 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 4Mп (2688х1520) - (1-20 к/с), 4Мп (2688х1520) / 3Мп / 2Мп - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 8 100 ₴

