4Mп Starlight IP з WDR; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG; об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 84 °); Чутливість: 0.008 лк / F1 .6 (Колір), 0 лк з ІЧ; Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25К / с; Функції: відео аналітика (IVS), 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 80 м; IP67, DC 12В / 7.7 Вт, PoE (802.3af), ф90х244 мм, 910г 4Mп Starlight IP з WDR; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG; об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 84 °); Чутливість: 0.008 лк / F1 .6 (Колір), 0 лк з ІЧ; Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25К / с; Функції: відео аналітика (IVS), 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 80 м; IP67, DC 12В / 7.7 Вт, PoE (802.3af), ф90х244 мм, 910г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° (Підтримує 90° / 270° з роздільною здатністю 2688x1520 або нижче) |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує (4 зони) |
| ROM/RAM | 128/128 Mб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіокомпресія | Г.711а; Г.711Му; Г.726 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 910 г |
| Виявлення об'єкта | 80 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144Kбіт / с; H.265: 12-6144Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264B; MJPEG; Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Відстань фокусування | 1.4 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Живлення | DC 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | Авто |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 84°; В: 45°; Д: 100° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SM |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Метод зберігання | Dahua Cloud, FTP, SFTP, Micro SD до 256 Гб, NAS |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Потужність споживання | 7.7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2688 × 1520 (2688 × 1520); 2560 × 1440 (2560 × 1440); 3M (2048 × 1536); 2304 × 1296 (2304 × 1296); 1 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ф90х244 мм |
| Розміри, мм | Ф90х244 |
| Розпізнавання об'єкта | 16 м |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 32 м |
| Стандарт мережі | IPv4, IPv6, TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SM |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T), CGI, P2P, Milestone, Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS правила, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, помилка зберігання |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 МП — 20 к/с, 3Мп — 25 к/с, 1080р — 25 к/с, 720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість затвора | Авто / вручну, 1/3 - 1 / 100000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 625 ₴


