8Mп WDR IP варіофокал; 1/2.7" CMOS; H.265; H.264; H.264B; Smart H.265+ / Smart H.264+; f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 113 ° -31 °); 0.008 лк / F1 .5; 3840 × 2160 - 15 к / с, 2688 × 1520 - 25 к / с; WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); Слот мікро SD до 256Гб; Аудіо: 1 вх / 1вих; Тривога 1 вх / 1вих. ІЧ підсвічування 60 м, IP67, DC 12В / 10 Вт, PoE (802.3af), -30 ° C - + 60 ° C; 244 x Ф91 мм, 880г 8Mп WDR IP варіофокал; 1/2.7" CMOS; H.265; H.264; H.264B; Smart H.265+ / Smart H.264+; f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 113 ° -31 °); 0.008 лк / F1 .5; 3840 × 2160 - 15 к / с, 2688 × 1520 - 25 к / с; WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); Слот мікро SD до 256Гб; Аудіо: 1 вх / 1вих; Тривога 1 вх / 1вих. ІЧ підсвічування 60 м, IP67, DC 12В / 10 Вт, PoE (802.3af), -30 ° C - + 60 ° C; 244 x Ф91 мм, 880г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 8-28 м |
| Апертура | F1.5 |
| Аудіокомпресія | G.711a / G.711Mu / G.726 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 880 г |
| Виявлення об'єкта | 85-280 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-8192 Kбіт / с; H.265: 16-8192 Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Отношение сигнал/шум | > 56дБ |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | моторизований |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Г:113°-31°, В:58°-17°, Д: 138°–36 |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Количество светодиодов | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | NAS, FTP, SFTP, Micro SD карта до 256Гб |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 3840 × 2160, 3072 × 2048, 3072 × 1 728, 2592 × +1944, 2688 × 1520, 3M, 2304 × 1296, 1080p, 1.3M, 720 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 244 x Ф91 ммм |
| Розміри, мм | 244 x Ф91 м |
| Розпізнавання об'єкта | 17-56 м |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 34-112 м |
| Стандарт мережі | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K(1~15к/с), 2688 × 1520 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 /704 × 480 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 12 375 ₴


